snofru's blog

Lobių ieškotojai Baltijos dugne rado paslaptingą objektą

Švedijos tinklalapyje vk.se rašoma, kad lobių ieškotojai Baltijos jūros dugne aptiko milžinišką nuostabą keliantį skritulį.

Nauja era ar nauja pasaulio tvarka III dalis

Jeigu praeitoje dalyje užsiminiau apie tai, jog (mano nuomone) žemė su jos resursais (taip pat ir žmonės) yra ateivių okupuota ir egzistuoja hibridinio kraujo elito (nifilim) bendruomenė, kuri valdo pasaulį, vertėtų panagrinėti jų struktūras iš arčiau. Viena iš tokių - iliuminatai.

Nauja era ar nauja pasaulio tvarka. II dalis

Iš esmės nei nauja era nei nauja pasaulio tvarka netinka. Turi būti trečias - širdies kelias

Daugelis žmonių klausia, negi žmogus iš tikrųjų yra tiek puolęs, kad Dievas siunčia jam tokius klaikius išbandymus kaip globalizacija, bilderbergerių sąmokslas ar nauja pasaulio tvarka? Negi tai neišvengiama? Klausimas sudėtingas ir nėra taip paprasta į jį atsakyti. Nemėgstu remtis autoritetais, todėl kažkada buvau išmąstęs tokį atsakymą, kuris nelabai telpa oficialius rėmus: mes esame okupuoti ir žmogus nėra šimtu procentų kaltas dėl to kas vyksta.

Nauja era ar nauja pasaulio tvarka. I dalis

  Per pastaruosius kelis mėnesius susitikdamas su žmonėmis ir aiškindamas globalinio sąmokslo teoriją, susidūriau su tuo, jog visuomenei reikia daugiau paprastos, aiškios informacijos apie tai, kas iš tikrųjų vyksta po oficialia TV naujienų uždanga. Filosofijų ir taip užtenka. Be to joms nebėra laiko. Svarbiausias dabarties uždavinys yra pamatyti realų vaizdą, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo nieko blogo nežadantis. Tačiau atskleidus uždangą pasimato nelabai malonūs dalykai. Dar svarbiau, matant tuos nemalonius dalykus, išmokti neišsigąsti ir suprasti tikrąją dvasinės evoliucijos kryptį ir kelią.