• strict warning: Only variables should be passed by reference in /home/radai/domains/exlab.lt/public_html/modules/book/book.module on line 559.
  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/radai/domains/exlab.lt/public_html/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 307.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/radai/domains/exlab.lt/public_html/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 307.
  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/radai/domains/exlab.lt/public_html/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 410.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/radai/domains/exlab.lt/public_html/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 410.
  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/radai/domains/exlab.lt/public_html/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 344.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/radai/domains/exlab.lt/public_html/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 344.

5 dalis. Realūs ateiviai

Šioje dalyje aptarsime, kokių yra įrodymų (be tų visų anekdotinių istorijų), kad kontaktai su ateiviais tikrai vyko.

Svarbiausia yra išsiaiškinti, ar tai, apie ką kalbėjome, iš tikrųjų nutiko būtent taip, kaip buvo papasakota. Ar mes galime tikėti tuo, ką sako liudininkai? Visiškai nuoširdus ir nemeluojantis žmogus gali papasakoti apie tai, kas, jo manymu, iš tikrųjų jam atsitiko, taip kaip bet kuris iš mūsų papasakotų apie savo realius ir labai ryškius sap­nus. Tačiau sapnai, kad ir realūs, labai skiriasi nuo realybės. Įrodyti, kad mus iš tikrųjų lanko keisti padarai, ir tuo įsitikinti reikia daug svaresnių argumentų negu paties doriausio žmogaus įsitikinimas, kad jis regėjo ateivius.

Yra gana daug tariamų įrodymų, bet ar jie iš tikrųjų įtikinantys, priklauso ir nuo to, kiek patiklus jūs esate.

Tikrų ir neginčijamų įrodymų nėra, nes jeigu būtų, tai nereikėtų šios knygos. Mes mėginsime nuspręsti, kurie argumentai yra įtiki­nantys ir šitaip stengsimės išsiaiškinti tiesą. Tačiau net ir tai, ką žinome, jau yra labai įdomu ir meta iššūkį tiems, kurie dėl visai suprantamų priežasčių abejoja kontaktų su ateiviais realumu.