Ateiviai. Tikroji istorija

Dženė Rendels (Jenny Randles) - profesionali ufologė, beveik dvidešimt metų tirianti nesuskaičiuojamą daugybę keistų atsitikimų keturiuose žemynuose. Ji atstovauja D. Britanijai prestižiškiausioje Amerikos NSO tyrinėtojų grupėje -- daktaro Dž, Aleno Haineko NSO studijų centre.

Šešerius metus Dž. Rendels rašo UFO Call savaitinei naujienų bei informacijos tarnybai ir jai atstovauja, konsultuoja televizijos laidų seriją "Strange butTrue" ("Keista, bet nepramanyta"). Ji yra parašiusi daugybę knygų, iš kurių verta paminėti "Spontaneous Human Combustion" ("Savaiminis žmonių užsidegimas"), "The Paranormal Year" (Paranormalūs metai") ir "Crop Circles" ("Skrituliai pasėliuose").

"Ateiviai. Tikroji istorija" - tai pirmoji nesutrumpinta ir stulbinanti kontaktų su ateiviais istorija. Neįtikėtini, precedento neturintys susidūrimai su nežemiškomis būtybėmis, įvykę visame pasaulyje per dvidešimtąjį amžių, čia nagrinėjami laikantis chronologijos ir geografinio nuoseklumo. Šie sukrečiantys įvykiai labai vaizdžiai aprašyti ir iliustruoti piešiniais. -
Remdamasi tikra, kruopščiai ištirta medžiaga, autorė atskleidžia, ką ateiviai veikia Žemėje, ką mums sako ir kaip elgiasi tarp mūsų jau visą šimtmetį. Sužinosite ir tai, ką jie papasakojo per abejonių nekeliančius susitikimus: ko atvyko į Žemę, ką dabar daro mums ir kaip planuoja mūsų ateitį.