Lobių ieškotojai Baltijos dugne rado paslaptingą objektą

Švedijos tinklalapyje vk.se rašoma, kad lobių ieškotojai Baltijos jūros dugne aptiko milžinišką nuostabą keliantį skritulį.

Skritulio kilmės teorijos yra labai įvairios: mina, jūros augalų sankaupa, o gal NSO? Kol kas nepaaiškintos kilmės skritulį liepos 19 d. aptiko lobių ieškotojų grupė „Ocean Explorers“.

Ši grupė Baltijos jūros dugną tikrino tikėdamiesi rasti paskendusių laivų su alkoholio kroviniu. 1997 metais grupės vadovas Peteris Lindbergas aptiko škuną „Jonkoping“, kurioje buvo 82 metų senumo šampano, vyno ir konjako krovinys. Krovinio vertė buvo keli milijonai JAV dolerių.

Aptiktas naujasis radinys yra 87 metrų gylyje tarp Švedijios ir Suomijos. Jo skersmuo yra 20 metrų, o greta jo, panašu, yra 300 metrų ilgio tempimo žymės. Pasak lobių ieškotojų, tai yra kažkas unikalaus ir jie tvirtina, jog tai yra kietas objektas, pavyzdžiui, akmeninis, betoninis ar plieninis, kuris buvo velkamas jūros dugnu.

Jūrų archeologas Andreas Olssonas tvirtina, kad kol kas anksti spręsti kas yra šis radinys, tačiau, pasak jo, labiausiai tikėtina, kad tai yra natūralus dugno darinys.

 

delfi.lt

papildyta:

reportažas: http://www.aftonbladet.se/webbtv/nyheter/inrikes/article13332962.ab

Disclose.tv - Baltic UFO 2 Video

 

Login to view attached files