reptilijos

Kas tos Reptilijos?

Informacija perduota Krajono.
Reptilijų civilizacija... Ši tema dažniausiai pašnibždomis būdavo svarstoma ezoterikų, Šviesos Darbuotojų tarpe. "Slaptieji nedraugai", "Dar vieni žmonijos giminės priešai"...."Energetiniai telepatai".. (taip vadinosi knygos, kuriose buvo rašoma apie juos)
Na ką gi apšvieskime tą kausimą apie driežus. Kas jie? Iš kur ir kodėl atėjo į Žemės planetą? Galvoju ši tema domina daugelį.
Visas reikalas tame, kad reptilijos atėjo ne keturių erdvių-laikų kontiniumo perkėlimo metu. Jie - būtybės iš mūsų erdvės-laiko kontiniumo, iš mūsų pasaulio. Protingi driežai atvyko į Žemę "Merkabah" pagalba.

Kosminis sąmokslas atskleistas

Kai kas pasakytų, o kam reikia kapstytis 10 ar 100 tūkstančių metų senumo tarpplanetinėje sąmokslo istorijoje ir ieškoti ten kažkokios prasmės, tuo tarpu kai čia ir dabar po nosimi yra prisikaupę tonos problemų. Man atrodo, jog nežinant kur mes esame, iš kur atėjime ir kur einame, nematant realaus pasaulio vaizdo, niekur neįmanoma toli nueiti. Tamsoje vaikščioti, žinoma, galima, akis juk pripranta, tačiau tuomet bet koks prašviesėjimas atrodo lyg mirtinas pavojus.

Annunaki - Slaptoji Doktrina

Šią informaciją pavyko rasti internete. Tai Reptilijų Doktrina, pagal kurią jie valdo Žemę ir mus, jos gyventojus. Visai gali būti, kad tai surašyta žmogaus ranka, bet žmogus tai surašęs turėjo tikrai daug žinių apie tai kas vyksta.

Inuaki. Reptilija manyje gyvena. Aryana Havah

Aryana Havah (Ariana Chava) „Inuaki. Reptilija manyje gyvena“ Tai, Rumunijoje gyvenančios psichologės , Ariana Chava pokalbis, su neįprastu berniuku, kuris sako kad praeitą savo įsikūnijimą gyveno planetoje Inua, kurį randasi šalia Oriono. Dialogo metu Deividas pasakoja Arianai apie tą planetą, gyvenimą joje, o taip pat mūsų planetą žemę ir jo atėjimo į žemę tikslą.

Interviu su Lacerta

Interviu su reptilija - Lacerta. 1 dalis

Tai įvyko 1999 metais gruodžio 16 dieną Švedijoje. Interviu autorius K. Olė
Aš galiu garantuoti kad viskas kas čia žemiau pateikta yra teisybė. Kalbėjausi su ta moteriškos lyties reptilija 3 valandas per kurias ji man parodė ir papasakojo keisčiausių dalykų