1-dalis

Ateiviai. Tikroji istorija

Dženė Rendels (Jenny Randles) - profesionali ufologė, beveik dvidešimt metų tirianti nesuskaičiuojamą daugybę keistų atsitikimų keturiuose žemynuose. Ji atstovauja D. Britanijai prestižiškiausioje Amerikos NSO tyrinėtojų grupėje -- daktaro Dž, Aleno Haineko NSO studijų centre.

Įžanga. Ateivių amžius

    Biblijoje kalbama apie Elohimus, paslaptingas būtybes, kurios kartais veikia mirtingųjų pasaulį. Jos keliauja „debesų laivais" ir turi neįtikėtinų galių. Apskritai buvo du tipai „angelų" (kitas terminas, taikytas šioms būtybėms). Pagal savo poveikį jos buvo „gerosios" ir „blogosios". Tiek vienos, tiek kitos laikė žmones žemesniais už sa­ve, geriausiu atveju nekreipdavo į juos dėmesio, blogiausiu — įky­riai kišdavosi į jų reikalus. Tačiau buvo tikima, kad jos visos vis dėlto domėjosi žmonėmis.

1 dalis. Kontaktų su ateiviais istorija

Daugybę metų, galbūt nuo neatmenamų laikų, šalia žmonių šiame pasaulyje gyveno kitos protingosios būtybės. Bent jau tokią išvadą prieina daugelis, remdamiesi istorijomis, perduodamomis iš kartos į kartą. Kiekviena tauta ir kultūra savaip vaizduoja tokias keistas esybes.

 

1992-ieji. Skrituliai

   Nesimato jokių požymių, kad ateiviai baigtų grobti žmones. Šis reiš­kinys jau tapo tarptautinis ir toliau plinta.

Mažos, plikagalvės būtybės buvo svarbiausias JAV ufologijos tyrinėjimų objektas dvidešimt metų, nors kitose šalyse jų pasitaiky­davo daug mažiau (žr. 77 psl). Tačiau po Hopkinso publikacijų ir Stryberio knygų šis Įvaizdis paplito tarp milijonų žmonių ir tokie įvykiai prasidėjo visur, be to, jų ėmė vis daugėti.

1987-ieji. Pokštai Floridoje

    Kontaktų su ateiviais istorijoje įvyko naujas dramatiškas posūkis, kai žinomas ir gerbiamas siaubo knygų autorius Vitlis Stryberis (Whitley Strieber) perskaitė vieną iš mano knygų, kuri jam buvo padovanota per 1985 metų Kalėdas. Šioje knygoje aprašiau slaptus pagrobimus. Stryberis iš karto suvokė, kad susiejęs mūsų aptarinė­jamus įvykius su savo įvaizdžiais gali sukurti kūrinį, kurio reikšmės net neįmanoma kaip reikia įvertinti.  '