3-dalis

Trečios dalies apibendrinimas

   Aš galėčiau pasakoti ir pasakoti istorijas, nutikusias visame pasau­lyje. Prirašyčiau keletą tomų, o visko vis tiek į juos nesurašyčiau.

Japonijoje per hipnozės seansus atkūrus užslėptus prisiminimus paaiškėjo, kad toje šalyje yra įvykę tokių pačių pagrobimų kaip JAV ir Britanijoje. Jų detalės be galo panašios.

Jungtinės Valstijos. Pakitusi realybė

    Dvidešimt vienerių metų Deividas Stivensas (David Stephens) ir jo aštuoniolikmetis draugas po naktinės pamainos vietinėje gamykloje važiavo treileriu namo į Norvegijos miestelį Meino valstijoje. Tad nieko keisto, kad 1975 metų spalio 27-ąją 3 valandą nakties klausėsi muzikos. Tačiau netrukus jie pasielgė ne taip kaip visada, ir tai vi­sam gyvenimui jiems paliko didžiulį įspūdį.

Jungtinė Karalystė. Kaip liūdna, kai jie išskrenda

   Žmones todėl taip traukia susitikimai su ateiviais, kad niekada neži­nai, ką teks patirti. Kai kurie susitikimai būna baisūs, per kai kuriuos pamatai stulbinančių dalykų.

Rusija. Milžinai parke

   1989 metų spalio 9 dieną manęs laukė labai neįprastas, bet malonus įvykis. Turėjau dalyvauti tiesioginėje ITV televizijos naujienų laido­je. Tema buvo reikšminga; mes niekad nesitikėjome, kad galėtų Įvyk­ti toks susitikimas su NSO. Tai pagaliau turėjo visus įtikinti, kad ateiviai iš tikrųjų egzistuoja.

Kanada. Per karšta, kad galėtum paliesti

  Kanadoje irgi yra įvykę susitikimų su ateiviais, bet daug mažiau negu JAV. Tačiau vienas išskirtinis įvykis reikšmingas dėl dviejų priežasčių — liudininkas ilgai ir nuodugniai apžiūrinėjo nusileidusį objektą, be to, liko šio susitikimo įrodymas. Šį įvykį atidžiai tyrė Krisas Rutkovskis (Chris Rutkowski).

Brazilija. Ateiviai iš Alamo sistemos

  Pietų Amerikoje yra užregistruota daugybė istorijų apie kontaktus su ateiviais. Nors kiekviena šalis „įnešusi" čia savo indėlį, bet daugiau­sia susitikimų įvyko Brazilijoje, ten 1957 metais buvo pirmą kartą pagrobtas žmogus. Nieko nuostabaus, nes Brazilija šiame žemy­ne — didžiausia valstybė.