Video

Kolicho. Kaukazo dolmenų paslaptis

Dolmenai – tylūs išnykusios kultūros paminklai, viena iš labiausiai šiuolaikinę archeologiją jaudinančių paslapčių. Filme pasakojama apie Kaukazo dolmenus.
 

See video

Moon Rising

Dokumentinis filmas – Moon Rising. Režisierius Jose Escamilla. Filme pateikiama nemažai įdomių faktų to, kad NASA ir jai pavaldžios institucijos falsifikuoja informaciją apie Mėnulį ir jo tyrimo misijas.

Amžiaus hipotezė

Filmas apie žymų rusų mokslininką J. P. Altuchovą (Алтухов, Юрий Петрович), įrodžiusi jog Č. Darvino teorija yra klaidinga.

See video

Nežinoma procivilizacija

1969 m. deivės Hator šventykloje Denderoje buvo rasti trys gana neįprasti bareljefai, i kuriuos žiūrint tyrinėtojams iškilo asociacija su elektros lemputėmis. Yra gerai žinoma , kad senovės Egipto kapavietėse nerandami suodžių pėdsakai. XX a. pabaigoje akmens apdirbimo ekspertai nustatė, kad sarkofagus dengiančios plokštės gula ant tiek idealiai, kad pro tarpelį ne tai kad neįmanoma prakišti adatos ar popieriaus lapelio, bet net neprasiskverbia šviesos spindulys. Kokius įrankius naudojo senovės meistrai?

See video

Kaip teisingai juoktis iš sąmokslo teorijos

 
   Šis filmas yra savotiškas remeikas gerai žinomo Dmitrijaus Zykino straipsnio, parašyto 2006 metais. Nežiūrint į tai, jog per šitą laiką kai kurie momentai jame paseno, (pvz., straipsnis apie „Sąmokslo teoriją“ Vikipedijoje šiuo metu yra jau kitoks nei buvo 2006-ais), nuspręsta to nekeisti, kad išlaikyti panašumą su straipsniu.

See video

Geriausias darbas tikram patriotui

Dar vienas studijos My Duck's Vision filmukas, apie labiausiai tikram Rusijos patriotui tinkama darbą.

See video